Блог

Вік не завада для гострого зору

Найчастішим симптомом катаракти є зниження гостроти зору. Залежно від розташування помутніння в кришталику (у центрі чи периферії) зір може знижуватися чи залишатися колишнім. Чим ближче до центру розташовується помутніння в кришталику, тим серйознішими стають проблеми із зором.

Багато пацієнтів похилого віку нерідко відзначають, що втрачена здатність читати і писати без плюсових окулярів на деякий час незрозумілим чином повертається. У цьому предмети видно нечітко, контури розмиті. Зображення може двоїтися.

До інших симптомів катаракти у дорослих відносяться:

Зміна кольору зіниці (зіниця стає білястим, жовтуватим або сіруватим);
Погіршення сприйняття кольору;
Непереносимість яскравого світла і водночас зниження зору у темний час доби;
Поява відблисків, ореолів, штрихів, плям;
Швидка стомлюваність очей.

Також, помутніння кришталика зустрічається у дітей.

Було показано, що риб'ячий жир допомагає усунути вікові порушення зору.

У березні 2014 року французькі дослідники оцінили 290 пацієнтів із віковою дегенерацією жовтої плями (AMD). Було виявлено, що споживання дієтичної олії з риби та морепродуктів було значно нижчим у пацієнтів з AMD.

Через високий рівень EPA і DHA в риб'ячому жирі було зроблено висновок про те, що подібне нутритивне втручання може бути особливо корисним для людей з високим ризиком розвитку неоваскулярної макулярної дегенерації.

Більш високе споживання поліненасичених жирів, подібних до тих, що містяться в рибі та риб'ячому жирі, також пов'язане зі зниженням рівня кортикальної катаракти.

Омега-3 ICELAND є життєво важливими структурними компонентами клітинних мембран, головного мозку та нервової тканини та відіграють важливу роль у нормальному функціонуванні нервової системи, серцево-судинної та імунної систем. Існує багато даних, що демонструють благотворний вплив омега-3 ПНЖК на здоров'я людини.

Омега 3 Преміум містить не менше 55% Омега 3 жирних кислот: 33% EPA (ейкозапентаєнова кислота) 22% DHA (докозагексаєнова кислота)

Докладніше про ОМЕГА-3>>>

Список літератури:

1) Циркулюючі омега-3 жирні кислоти та неоваскулярна дегенерація жовтої плями. Відділення офтальмології, Кретей, Франція. 28 березня 2014р
2) Факти про катаракт «Національний інститут очей» 
Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian