Народжуваність

Споживання омега-3 жирних кислот може покращити фертильність як у чоловіків, так і у жінок.

DHA, який є побічним продуктом жирних кислот омега-3, відіграє ключову роль у рухливості сперматозоїдів та здоров'я сперми у чоловіків. Низький рівень DHA у крові був із зниженням фертильності. Дослідження на тваринах показали, що DHA у риб життєво важливий для перетворення дисфункціональної сперми з круглою головою в сильних плавців з конусоподібними головами, заповненими білками, що відкривають яйцеклітину.

Також було показано, що риб'ячий жир підвищує фертильність у жінок, зменшуючи запалення, врівноважуючи гормони та регулюючи їх цикли. Також було виявлено, що риб'ячий жир ефективний при лікуванні таких станів, як синдром полікістозних яєчників та ендометріоз, які можуть стати причиною безпліддя.

Риб'ячий жир також надзвичайно корисний для вагітних жінок та їхніх дітей. Протягом усієї вагітності, а також під час годування груддю потреби жінки в омега-3 навіть вище, ніж зазвичай. За даними Американської асоціації вагітних, більшість американських жінок відчувають дефіцит EPA і особливо DHA під час вагітності і стають ще виснажені під час вагітності, так як плацента забезпечує плід DHA з матері матері. Омега-3 DHA є важливим будівельним блоком для мозку, очей та нервової системи плода. Після народження дитини омега-3 продовжують залишатися життєво важливими для здорового розвитку мозку та імунної функції.

Жирні кислоти омега-3 також знижують ймовірність передчасних пологів. EPA та DHA можуть допомогти у підтримці здорової праці та результатів пологів. Цей омега-3 дует також допомагає нормалізувати настрій та загальне самопочуття матері після пологів.

Список літератури:

1) Кімната для маневру: жіночий гормон допомагає яйцеклітині сперматозоїда  Дженніфер валлійський 16 березня 2011 р
2) Генна мутація пов'язана з чоловічою безплідністю «Amber Angelle» 30 вересня 2010 р.
Без коментарів
Залишити коментар

ukUkrainian